Sezon 2012

3 miejsce – Puchar Portugalii XCM Sport Zone (Alte, POR)
1 miejsce – 3 Open BTT Cartaxo (Cartaxo, POR)
1 miejsce – 5 Raid Saloios BTT Sportzone (Arneiros, POR)
1 miejsce – Maratona de Sintra BTT (Sintra, POR)

Sezon 2011

2 miejsce – Maratona BTT Festivalbike Orbita (Santarem, POR)
3 miejsce – Puchar Portugalii na szosie (Amarante, POR)
3 miejsce – Puchar Portugalii na szosie (Rio de Mouro, POR)
1 miejsce – Maratona BTT Oestebike - Continente (Torres Vedras, POR)
2 miejsce – Prova de Abertura Feminina, wyścig szosowy (Albergaria-a-Velha, POR)
1 miejsce – Maratona G100 (Grandola, POR)
1 miejsce – Puchar Portugalii XCM (Leiria, POR)
9 miejsce – Premio Ayuntamiento de Sopelana, wyścig szosowy (Sopelana, ESP)

Sezon 2010

3 miejsce – Puchar Portugalii XCO (Castro Marim, POR)
2 miejsce – Puchar Portugalii XCO (Povoa de Lanhoso, POR)
3 miejsce – Puchar Portugalii XCO (Moreira de Conegos, POR)
3 miejsce – Puchar Portugalii XCO (Rio de Mouro, POR)
3 miejsce – Puchar Portugalii na szosie (Rio de Mouro, POR)
3 miejsce – Puchar Portugalii na szosie (Penafiel, POR)
2 miejsce – Maratona BTT "Vale do Vouga" (Agueda, POR)

Sezon 2009

Akademicka Mistrzyni Polski w kolarstwie górskim (Przesieka, POL)
1 miejsce – 6 Horas Resistencia de Grandola (Grandola, POR)
15 miejsce – Mistrzostwa Europy w maratonie MTB (Tartu, EST)
1 miejsce – klasyfikacji generalnej Powerade MTB Marathon (POL)
1 miejsce – Open Class Marathon (Graz, AUT)
2 miejsce – Dema Alto Horal MTB Maraton (Svit, SVK)
1 miejsce – Maratona BTT Festivalbike Orbita (Santarem, POR)

Sezon 2008

Mistrzyni Polski Szkół Wyższych w kolarstwie górskim (Przesieka, POL)
V-ce Mistrzyni Polski w maratonie MTB (Wałbrzych, POL)

2 miejsce – klasyfikacja generalna Pucharu Portugalii XCM (POR)
1 miejsce – Puchar Portugalii XCO (Avis, POR)
1 miejsce – Maratona G100 (Grandola, POR)
1 miejsce – Maratona BTT „Vale do Vouga” (Agueda, POR)
1 miejsce – Maratona BTT Festivalbike Orbita (Santarem, POR)

Sezon 2007

2 miejsce – klasyfikacja generalna Skandia MTB Marathon (POL)
4 miejsce – Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych XC (Przesieka, POL)
1 miejsce – klasyfikacja generalna (Mega) Powerade MTB Marathon (POL)
1 miejsce – kryterium MTB Lech Bike Festival (Szklarska Poręba, POL)

Sezon 2006

Brązowa medalistka Mistrzostwa Polski w maratonie MTB (Wałbrzych, POL)
Brązowa medalistka Mistrzostwa Polski w crossduathlonie (Wągrowiec, POL)
Brązowa medalistka Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych XC (Cieszyn, POL)

1 miejsce – klasyfikacja generalna (Mega) Eska Fujifilm Bikemaraton (POL)
1 miejsce – klasyfikacja generalna Akademickiego Pucharu Polski w maratonie MTB (POL)
1 miejsce – Międzynarodowy Festiwal Rowerowy (Szklarska Poręba, POL)

Sezon 2005

1 miejsce – klasyfikacja generalna Pucharu Polski w maratonie MTB (POL)
4 miejsce – Mistrzostwa Polski w maratonie MTB (Duszniki Zdrój, POL)
1 miejsce – Międzynarodowy Festiwal Rowerowy (Szklarska Poręba, POL)
1 miejsce – Merida Peloton MTB Cup (Kosice, SVK)


Sezon 2004

Sezon 2003

Sezon 2002

Sezon 2001

Sezon 2000

Sezon 1999

Sezon 1998

Sezon 1997

Sezon 1996
prev month October - 2021 next month
 MoTuWeThFrSaSu
3927282930123
4045678910
4111121314151617
4218192021222324
4325262728293031
homeprofilwyniki my bikemediakontakt